תאריך התחרות שונה ל 21.05.2024 – יום שלישי
ההרשמה למתחרים פתוחה
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות כדי להתעדכן יותר
תחרות נוספת ב 31.10.2024 באונ׳ ת״א - אולם סמולרש
התחרות העולמית תתקיים בארה״ב ב 23-24.11.2024

28.10.2021

להלן סיכום אליפות ישראל בפיתוח גוף טבעי מטעם איגוד WNBF יום חמישי 28.10.2021:

נגיף הקורונה

  • התחרות נערכה בצלו של נגיף הקורונה ותחת אילוצים לנקות בצעדי בטיחות ולפעול בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
  • בהתאם לתקנות "התו הירוק" הנוכחות במתחם התחרות אופשר רק אנשים אשר עומדים באחד או יותר מ3 התנאים הבאים:
    • הצגת תו ירוק בתוקף
    • הצגת תעודת מחלים בתוקף
    • הציגו תוצאת בדיקה שלילית מ3 הימים האחרונים

פרטים על התחרות

  • בתחרות השתתפו כ-130 מתחרים ומתחרות ב-21 קטגוריות שונות.
  • התחרות חולקה לשני מקטעים:
    • המקטע הראשון הוא מקטע הקדם שיפוט (Pre-Judging) בוא ניתן רוב הניקוד לתחרות, הוא נערך בשעות הבוקר.
    • המקטע השני היה אירוע הערב, הוא היה מהיר יותר ובוא ביצעו השופטים ניקוד נוסף

שיטת הניקוד

  • 3 שופטים ו4 שופטות שפטו את התחרות.
  • השופטים שפטו את הקטגוריות באופן אוטונומי ובלתי תלוי.
  • במצב בו לשופט יש ניגוד אינטרסים בקטגוריה מסויימת (היכרות עם אחד המתחרים) הוא פסל את עצמו מלשפוט את הקטגוריה.
  • כל שופט מיקם את המתחרים בכל סבב ממקום ראשון עד לאחרון. לדגומא: אם בקטגוריה השתתפו 4 מתחרים ובקטגוריה יש 2 סבבים, השופט מיקם כל מתחרה ממקום ראשון עד למקום רביעי בכל סבב באופן נפרד.
  • לאחר מכן, חושב הסכום המשוקלל של הנקודות של כל מתחרה והמתחרה עם הניקוד הנמוך ביותר ניצח את הקטגוריה.
  • קטגוריית אלוף האלופים הוכרעה על ידי הצבעת השופטים.

אלוף האלופים

קטגוריה מס׳ מתחרה שם המתחרה
מן פיזיק 135 אור עזריאל
ביקיני 157 גל אסולין
קלאסיק פיזיק גברים 152 בראל קלור
פיתוח גוף גברים 6 מוחמד עגלוני
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 20 1 100 אור אלון 17.3
2 82 אדם חיון 27.4
3 39 תאמר איסמעיל 39.3
עד משקל 75 ק"ג 1 6 מוחמד עגלוני 14
2 200 לירז פאר 28
3 20 סאמר כחיל 48.6
מעל משקל 75 ק"ג 1 195 ליאור קוגן 9.3
2 1 נתן אלפערשטיין 16.7
3 47 דניאל בר חנין 22
מעל גיל 30 1 44 ארצי סונישבילי 12
2 172 אברהם זוקובסקי 24
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 18 1 155 גיא חלמיש 29.25
2 9 מקסים 40.35
3 26 עומר חלבי 57.75
עד גיל 25 עד גובה 1.70 1 111 אור משאל 28.8
2 74 אדיל חסון 48.9
3 171 זוהר איצקוביץ 56.25
בוגרים עד גובה 1.70 1 160 דור אלוש 26.85
2 16 ניב נגר 50.25
3 179 טספה עלמיאהו 56.85
בוגרים עד גובה 1.75 1 33 רום לאחמיאס 46.65
2 3 מוחמד חודרג 54.6
3 164 דן אשכנזי 59.1
בוגרים עד גובה 1.77 1 190 יריב אלימלך 28.8
2 36 שון לין 48
3 77 אדיר זכריה 62.55
בוגרים עד גובה 1.80 1 135 אור עזריאל 29.4
2 45 אלעד אבני 31.8
3 180 יאמן חרייס 46.8
בוגרים מעל גובה 1.80 1 42 תומר שגב 30.45
2 178 טל שחף 49.95
3 40 תומר אוזן 69
בוגרים מעל גיל 30 1 151 בן פלד 21
2 38 שלומי אסרף 57.45
3 21 סיני מעוז 73.05
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 23 1 175 טאיה נאור 34.8
2 37 שחר כליף 46.5
3 153 ג'וני שאהין 55.8
עד גובה 1.60 1 194 ליאור אלחזוב 18.6
2 199 לירז מצפי 26.4
מעל גובה 1.60 1 157 גל אסולין 24.3
2 30 קייטי קוגן 39.75
3 8 מישל ודוביץ' 43.95
מעל גיל 30 1 52 אולגה 30.3
2 32 רוית כהן 35.25
3 29 קטיה 46.8
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 18 1 18 נתנאל פרג'יאן 14
2 43 תמיר מרום 28
3 150 אריאל גרושטיין 46.6
עד גובה 1.70 1 147 אמיר אבנון 18
2 146 אלעד נגר 21.9
3 10 מתן דיין 40.6
עד גובה 1.75 1 152 בראל קלור 18.6
2 154 גולדה נביל 24.7
3 25 עדן פדלובני 42.7
מעל גובה 1.75 1 28 עינב חיימוביץ 17.9
2 98 אופק זרמטי 19.3
3 50 דן דוברובסקי 24.8
מעל גיל 30 1 182 יבגני דרס 14
2 138 אושרי בן חנן 28

הערה חשובה

בערב התחרות לאחר הזכיה נלקחה מכל מתחרה שניצח קטגוריה דגימת שתן. הדגימה תיבדק כדי לשלול שימוש בסמים אסורים.
במידה ותחזור תוצאה חיובית ישלל מהמתרה התואר שלו.