תאריך התחרות שונה ל 21.05.2024 – יום שלישי
ההרשמה למתחרים פתוחה
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות כדי להתעדכן יותר
תחרות נוספת ב 31.10.2024 באונ׳ ת״א - אולם סמולרש
התחרות העולמית תתקיים בארה״ב ב 23-24.11.2024

27.4.2023

להלן סיכום אליפות ישראל בפיתוח גוף טבעי מטעם איגוד WNBF שנערכה ביום חמישי 27.4.2023:

פרטים על התחרות

  • התחרות התקיימה באולם סמולרש, אוניברסיטת תל אביב.
  • בתחרות השתתפו כ-100 מתחרים ומתחרות ב-23 קטגוריות שונות.
  • התחרות חולקה לשני מקטעים:
    • המקטע הראשון הוא מקטע קדם השיפוט (Pre-Judging) בו ניתן רוב הניקוד לתחרות, נערך בשעות הבוקר.
    • המקטע השני היה אירוע הערב, היה מהיר יותר ובו ביצעו השופטים ניקוד נוסף

החלוקה למקטעים אפשרה שיפוט מעמיק יותר ללא לחץ זמן בשלב השיפוט המקדים וקיום אירוע בערב ללא עיכובים ולהנאת הקהל

  • המתחרים דורגו באופן נפרד בכל הקטגוריות ותתי הקטגוריות השונות.
  • בסוף התחרות נבחרו אלופי האלופים שהיו הטובים ביותר בכל קטגוריה.

שיטת הניקוד

  • 4 שופטים ו4 שופטות שפטו את התחרות.
  • השופטים שפטו את הקטגוריות באופן אוטונומי ובלתי תלוי.
  • במצב בו לשופט יש ניגוד אינטרסים בקטגוריה מסוימת (היכרות עם אחד המתחרים) פסל את עצמו מלשפוט את הקטגוריה.
  • כל שופט מיקם את המתחרים בכל סבב ממקום ראשון עד לאחרון. לדגומא: אם בקטגוריה השתתפו 4 מתחרים ובקטגוריה יש 2 סבבים, השופט מיקם כל מתחרה ממקום ראשון עד למקום רביעי בכל סבב באופן נפרד.
  • לאחר מכן, חושב הסכום המשוקלל של הנקודות של כל מתחרה והמתחרה עם הניקוד הנמוך ביותר ניצח את הקטגוריה.
  • קטגוריית אלוף האלופים הוכרעה על ידי הצבעת השופטים.

אלוף האלופים

קטגוריה מס׳ מתחרה שם המתחרה
ביקיני 6 שיר מזור
מן פיזיק 133 מיכאל כהן
קלאסיק פיזיק 167 ליאור וקנין
פיתוח גוף גברים 199 טקאשי אוקדה
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 18 1 188 קסם ביטון 10.1
2 189 אליה ליפשיץ 13.9
3 190 אלכסי סדינין 24
עד גובה 1.80 1 192 נריאל אוהב שלום 7
2 191 אדיר יפת 17.55
3 163 מוסטפא שייח אחמד 19.45
מעל גובה 1.80 1 196 אדר שפירא 10
2 195 מרק זופוניאן 14
3 197 יאיר חיים 24
מעל גיל 35 1 199 טקאשי אוקדה 8.45
2 200 רפאל רפי יפת 15.55
3 198 דובי וייס 24
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 18 1 118 יוגב בוכוולד 9
2 117 שי שכטר 15
3 119 איתן טל ביטון 27
עד גובה 1.75 1 133 מיכאל כהן 8.6
2 126 שגיא אהרון קורן 19.3
3 127 אושר אוחיון 20.1
עד גובה 1.77 מ 1 134 שחר צבעוני 9.5
2 130 טל כוכב 14.5
3 135 ירין סלפטי 26.9
עד גובה 1.80 מ 1 136 דניאל טובי 7
2 124 מאור יפרח 17
3 125 ירין פרץ 18
מעל גובה 1.80 מ 1 141 דניאל אלכסייציק 10.6
2 142 אור טובול 11.8
3 137 שון לין 19.6
מעל גיל 30 1 143 גיא בן חיים 5.4
2 146 מתן להב 9.6
3 145 נווה מסילתי 15
מעל גיל 35 1 148 גלעד בוקעי 7
2 149 עמי דהרי 17
3 147 עידן זלצברג 19.1
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 20 1 6 שיר מזור 5
2 10 שרה בן אדיבה 12.1
3 96 נעמי שאול 12.9
עד גובה 1.60 מ 1 61 אלמוג כהן 6.1
2 97 ניצן מלול בנגו 8.9
3 98 אירית אחיאל 16.1
עד גובה 1.65 מ 1 103 ליאור אלחזוב 5.2
2 102 גאיה שושן 7
3 106 עדי מייה עידן 11.8
מעל גובה 1.65 מ 1 109 ליבר רוזנברג 7
2 107 אילה אפוליאון 14
3 108 חגית דדון 21
מעל גיל 35 1 111 אתי נאומה 5.9
2 112 ניבית בש 9.1
3 110 נטלי מלי ארביב 16
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 18 ועד גובה 175 1 152 בן טישלר 8
2 153 אשר מלר 16
3 160 איתן ברג 24
עד גיל 18 ומעל גובה 175 1 155 עדי עכאוי 9.9
2 154 אשר זף 14.1
3 156 רואי יהודאי 25
עד גובה 1.70 1 167 ליאור וקנין 7
2 193 אלרום אלחיאני 14
3 165 דניאל שמואל 21.55
עד גובה 1.76 1 170 אלמוג עזריאל 6
2 171 אדם חיון 9.45
3 172 רון אוסטרובסקי 14.55
עד גובה 1.83 1 176 נבות רובין 7
2 177 עומר יוסף 15
3 162 חמודי אחמד 21
מעל גובה 1.83 1 181 אמיר מולא 12
2 180 רודיון שילוב 13
3 182 אנטון שץ 25
מעל גיל 30 1 184 דניאל תורגמן 10
2 186 אוראל שרעבי 11
3 185 עוז פתאי 23

הערה חשובה

בערב התחרות לאחר הזכיה נלקחה מכל מתחרה שניצח קטגוריה דגימת שתן. הדגימה תיבדק כדי לשלול שימוש בסמים אסורים.
במידה ותחזור תוצאה חיובית ישלל מהמתרה התואר שלו.