תאריך התחרות שונה ל 21.05.2024 – יום שלישי
ההרשמה למתחרים פתוחה
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות כדי להתעדכן יותר
תחרות נוספת ב 31.10.2024 באונ׳ ת״א - אולם סמולרש
התחרות העולמית תתקיים בארה״ב ב 23-24.11.2024

24.10.2019

להלן סיכום אליפות ישראל בפיתוח גוף טבעי מטעם איגוד WNBF שנערכה בתאריך 24.10.2019:

  • בתחרות השתתפו כ-80 מתחרים ומתחרות ב-13 קטגוריות שונות והציגו את התוצאות שלהם בפני קהל של כ-700 אנשים.
  • המתחרים דורגו באופן נפרד בכל הקטגוריות ותתי הקטגוריות השונות.
  • בסוף התחרות נבחרו אלופי האלופים שהיו הטובים ביותר בכל קטגוריה.
  • בנוסף לתחרות פיתוח הגוף התקיימה גם תחרות השינוי הגדול, בה 5 מתחרים שעברו ירידה גדולה מאוד במשקל הציגו את השינוי שלהם וזכו בפרס לפי הצבעת הקהל.

שיטת הניקוד

  • 3 שופטים ו3 שופטות שפטו את הקטגוריות באופן אוטונומי ובלתי תלוי.
    במצב בו לשופט יש ניגוד אינטרסים בקטגוריה מסויימת (היכרות עם אחד המתחרים) הוא פסל את עצמו מלשפוט את הקטגוריה.
  • כל שופט מיקם את המתחרים בכל סבב ממקום ראשון עד לאחרון. לדגומא: אם בקטגוריה השתתפו 4 מתחרים ובקטגוריה יש 2 סבבים, השופט מיקם כל מתחרה ממקום ראשון עד למקום רביעי בכל סבב באופן נפרד.
  • לאחר מכן, חושב הסכום של הנקודות של כל מתחרה והמתחרה עם הניקוד הנמוך ביותר ניצח את הקטגוריה.
  • חשוב לציין שגודל וחיטוב אינם הפקטור היחיד המרכיב את הניקוד והוא מורכב מכמה מרכיבים כמו: מסת שריר, חיטוב (יכול להוסיף או להוריד בהתאם לדגשי הקטגוריה), פרופורציה, פוזינג והצגה עצמית על הבמה.

אלוף האלופים

קטגוריה מס׳ מתחרה שם המתחרה
ביקיני נשים 60 ולריה סקרובוצו
מן פיזיק 11 פיוטר פראדיס
קלאסיק פיזיק 8 וואסן וואבה
פיתוח גוף גברים 18 יונתן מגירה

השינוי הגדול

מס׳ מתחרה שם המתחרה
אלעד שטיינמץ
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
נוער 1 18 יונתן מגירה 17.6
2 21 נועם דוד 18.4
3 19 סער פיצ'רסקי 40.4
בוגרים 1 20 סלבה פרוסינסקי 17.2
2 77 יוסי מזרחי 18.8
3 68 אבי כהן 36
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
נוער נמוכים 1 78 יניב צרברבסקי 26.85
2 32 גל זוסמן 27
3 49 דקל יעקובי 43.2
נוער גבוהים 1 41 נדב אורדיננס 36.15
2 37 ברוך שיש 40.95
3 34 מיכאל קייסר 51.45
עד גובה 1.73 1 30 רוברט קליין 30
2 39 אור גופר 32.4
3 22 אמיתי וגנר 53.1
עד גובה 1.80 1 47 סלאם ריאד ביבנדר 24.3
2 53 ד"ר אליאס חוריה 42.9
3 23 בר לוי 63
מעל גובה 1.80 1 11 פיוטר פראדוס (מפולין) 19.65
2 43 גיא ישראל 40.65
3 33 מאור חניה 62.25
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 22 1 57 ליעד וינברום 22.5
2 65 ליפז אלגרבלי 41.25
3 61 סיוואר בושקאר 44.25
עד גיל 33 1 64 בינה ברוייט 20.5
2 59 ענבר ויצמן 25.05
3 62 ליאור ראובפלוג 44.4
מעל גיל 33 1 60 ולריה סקבורצוב 16.05
2 58 מאיה טסלר 33.6
3 66 ליליה גורדצקי 47.4
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
נוער 1 2 לירן נאבא 16
2 4 איתמר אדרי 20
3 13 אפרים אליהו 36
עד גובה 1.80 1 8 וואסן וואבה 12
2 10 שון אברבוך 25.6
3 3 אפי קולטש 34.4
מעל גובה 1.80 1 54 אריאל בן עטר 12
2 15 יוסי מזרחי 24
3 5 הראל משה ריגנולד 36

הערה חשובה

בערב התחרות לאחר הזכיה נלקחה מכל מתחרה שניצח קטגוריה דגימת שתן. הדגימה תיבדק כדי לשלול שימוש בסמים אסורים.
במידה ותחזור תוצאה חיובית ישלל מהמתרה התואר שלו.