תאריך התחרות שונה ל 21.05.2024 – יום שלישי
ההרשמה למתחרים פתוחה
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות כדי להתעדכן יותר
תחרות נוספת ב 31.10.2024 באונ׳ ת״א - אולם סמולרש
התחרות העולמית תתקיים בארה״ב ב 23-24.11.2024

2.11.2022

להלן סיכום אליפות ישראל בפיתוח גוף טבעי מטעם איגוד WNBF שנערכה ביום רביעי 2.11.2022:

פרטים על התחרות

  • התחרות התקיימה באולם סמולרש, אוניברסיטת תל אביב.
  • בתחרות השתתפו כ-100 מתחרים ומתחרות ב-22 קטגוריות שונות.
  • התחרות חולקה לשני מקטעים,
    • המקטע הראשון הוא מקטע קדם השיפוט (Pre-Judging) בו ניתן רוב הניקוד לתחרות, נערך בשעות הבוקר.
    • המקטע השני היה אירוע הערב, היה מהיר יותר ובו ביצעו השופטים ניקוד נוסף

החלוקה למקטעים אפשרה שיפוט מעמיק יותר ללא לחץ זמן בשלב השיפוט המקדים וקיום אירוע בערב ללא עיכובים ולהנאת הקהל

  • המתחרים דורגו באופן נפרד בכל הקטגוריות ותתי הקטגוריות השונות.
  • בסוף התחרות נבחרו אלופי האלופים שהיו הטובים ביותר בכל קטגוריה.

שיטת הניקוד

  • 4 שופטים ו2 שופטות שפטו את התחרות.
  • השופטים שפטו את הקטגוריות באופן אוטונומי ובלתי תלוי.
  • במצב בו לשופט יש ניגוד אינטרסים בקטגוריה מסוימת (היכרות עם אחד המתחרים) פסל את עצמו מלשפוט את הקטגוריה.
  • כל שופט מיקם את המתחרים בכל סבב ממקום ראשון עד לאחרון. לדגומא: אם בקטגוריה השתתפו 4 מתחרים ובקטגוריה יש 2 סבבים, השופט מיקם כל מתחרה ממקום ראשון עד למקום רביעי בכל סבב באופן נפרד.
  • לאחר מכן, חושב הסכום המשוקלל של הנקודות של כל מתחרה והמתחרה עם הניקוד הנמוך ביותר ניצח את הקטגוריה.
  • קטגוריית אלוף האלופים הוכרעה על ידי הצבעת השופטים

אלוף האלופים

קטגוריה מס׳ מתחרה שם המתחרה
ביקיני 1 אביב בטיטו
מן פיזיק 50 ראובן טרוקשוילי
פיט באדי נשים 57 אולגה בסקין
קלאסיק פיזיק 80 אדיר שלוס
פיתוח גוף גברים 64 דניאל טיחונוב
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 18 1 72 עידן מרקו 5
2 68 ליעד שטרן 10
3 63 דניאל פיצחזדה 15
עד גובה 1.75 1 64 דניאל טיחונוב 5
2 74 עידן שמואלי שלום 10.9
3 71 עדי רוט 14.1
מעל גובה 1.75 1 76 רועי זייגר 6
2 62 אסף בכור 12
3 66 יאיר חיים 18
מעל גיל 30 1 67 ליאור קוגן 3
2 69 סאם אמסיס 6.45
3 75 קובי ברוך 8.55
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
1 57 אולגה בסקין 6.45
2 60 קרן הבר 11.55
3 59 עמית בלאיש 18
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 18 ועד גובה 1.80 1 34 יחזקאל מאור מזרחי 7
2 44 עומר בן גיגי 14.5
3 25 איתי מייזנר 15.5
עד גיל 18 ומעל גובה 1.80 1 52 רועי גלאור 6.6
2 35 ירין זוהר אור 14.2
3 45 עמית יפרח 15.2
עד גובה 1.70 מ 1 43 סער כספי 6.2
2 30 דור אלוש 14.5
3 37 ישראל ציון 19.2
עד גובה 1.75 מ 1 50 ראובן טרוקשוילי 6.1
2 53 רז גוזי 13.3
3 28 גיל דהן 16.6
1.75 - 1.80 מ׳ 1 40 מוראד להיאני 7.8
2 23 אילייה סנשיין 11.9
3 48 עמראן רזז 17.1
מעל גובה 1.80 מ 1 18 אביאל עמירה 8
2 21 אור טובול 12.5
3 26 אלכס קורן 15.5
מעל גיל 30 1 49 קלמן קרלוס זק 3.2
2 29 גל עמר 6.8
3 41 נועם שימלר 9
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 20 1 15 רומי שרביט 7.3
2 17 שירה פרידמן 13.8
3 4 דנה ויסני 14.9
עד גובה 1.65 מ 1 1 אביב בטיטו 4.7
2 11 עינבר בן הרוש 7.7
3 2 גל כנפי 11.7
מעל גובה 1.63 מ 1 3 גל פרץ 4.9
2 5 דניאל חגג 9
3 7 ורוניקה מילמן 10.6
מעל גיל 30 1 58 יבגניה לדביץ 9.6
2 14 רוית כהן 14.6
3 16 רוני רובין 16.5
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 18 1 80 אדיר שלוס 6
2 81 אופק דלל 12
3 92 יואב דראי 19
עד גובה 1.70 1 96 מיכאל מוסקוביץ 5
2 106 תומר גלבוע 12.1
3 90 דוד טביבוב 12.9
עד גובה 1.75 1 85 אילן זנדל 7.1
2 91 דודי חן 10.9
3 95 מוחמד חאג' 19
עד גובה 1.80 1 98 נאור אמויל 8.65
2 79 אביהו בושרי 9.35
3 105 תאמר עמשה 19.55
מעל גובה 1.80 1 87 בן בנלולו 5.55
2 82 אופק זרמטי 11.45
3 103 רפאל מאור 14
מעל גיל 30 1 97 מנדי מאסלחה 6.1
2 104 תאמר סלימה 9.31
3 102 קאלה דרשלר 14.55

הערה חשובה

בערב התחרות לאחר הזכיה נלקחה מכל מתחרה שניצח קטגוריה דגימת שתן. הדגימה תיבדק כדי לשלול שימוש בסמים אסורים.
במידה ותחזור תוצאה חיובית ישלל מהמתרה התואר שלו.