כל מתחרה שלא תואם לפוליגרף - צרו איתנו קשר בדחיפות
בדף שאלות תשובות - עדכנו את השאלות החדשות והעדכניות למתחרים
לגבי קטגוריות ואיפה אתם עולים - תדעו רק סמוך לתחרות
כל שאלה נוספת נא לפנות למייל - info@wnbf-il.com
תחרות נוספת ב 31.10.2024 באונ׳ ת״א - אולם סמולרש
התחרות העולמית תתקיים בארה״ב ב 23-24.11.2024

06.05.2019

להלן סיכום אליפות ישראל בפיתוח גוף טבעי מטעם איגוד WNBF שנערכה ביום חמישי 06.05.2019:

  • בתחרות השתתפו כ-60 מתחרים ומתחרות ב-15 קטגוריות שונות והציגו את התוצאות שלהם בפני קהל של כ-600 אנשים.
  • המתחרים דורגו באופן נפרד בכל הקטגוריות ותתי הקטגוריות השונות.
  • בסוף התחרות נבחרו אלופי האלופים שהיו הטובים ביותר בכל קטגוריה.
  • בנוסף לתחרות פיתוח הגוף התקיימה גם תחרות השינוי הגדול, בה 5 מתחרים שעברו ירידה גדולה מאוד במשקל הציגו את השינוי שלהם וזכו בפרס לפי הצבעת הקהל.

שיטת הניקוד

  • 3 שופטים ו3 שופטות שפטו את הקטגוריות באופן אוטונומי ובלתי תלוי.
    במצב בו לשופט יש ניגוד אינטרסים בקטגוריה מסויימת (היכרות עם אחד המתחרים) הוא פסל את עצמו מלשפוט את הקטגוריה.
  • כל שופט מיקם את המתחרים בכל סבב ממקום ראשון עד לאחרון. לדגומא: אם בקטגוריה השתתפו 4 מתחרים ובקטגוריה יש 2 סבבים, השופט מיקם כל מתחרה ממקום ראשון עד למקום רביעי בכל סבב באופן נפרד.
  • לאחר מכן, חושב הסכום של הנקודות של כל מתחרה והמתחרה עם הניקוד הנמוך ביותר ניצח את הקטגוריה.
  • חשוב לציין שגודל וחיטוב אינם הפקטור היחיד המרכיב את הניקוד והוא מורכב מכמה מרכיבים כמו: מסת שריר, חיטוב (יכול להוסיף או להוריד בהתאם לדגשי הקטגוריה), פרופורציה, פוזינג והצגה עצמית על הבמה.

אלוף האלופים

קטגוריה מס׳ מתחרה שם המתחרה
ביקיני (נשים) 5 יובל מור יוסף
פיט באדי (נשים) 22 מיכל פבזנר
מן פיזיק (גברים) 53 אריק קוגן
קלאסיק פיזיק (גברים) 59 ליאור קוגן
פיתוח גוף (גברים) 65 כפיר כהן

השינוי הגדול

מס׳ מתחרה שם המתחרה
ליאל גואטה
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
נוער 1 63 לירז פאר 6
2 62 אור אלון 10
3 64 מוחמד אבו אלהיג'א 14
עד משקל 75 ק"ג 1 71 משה כהן 10
2 70 רפאל יפת 10.8
3 56 אוסיד מלחם 19
מעל משקל 75 ק"ג 1 65 כפיר כהן 8
2 68 אמנון ולדיסלבסקי 10
3 69 אור מסלטי 17
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 30 1 22 מיכל פבזנר 8.6
2 23 שרון ירדני 9.4
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 21 1 37 יניב צרברבסקי 6.6
2 40 גל חבקין 11.8
3 38 אדהם אוקלה 17.6
עד גובה 1.70 מ' 1 42 דרור קפוקה 6.4
2 43 יובל סולומון 9.2
3 44 שליו חייט 18
מעל גובה 1.70 מ' 1 49 מתן להב 6.4
2 47 עמי בונפיטו 13.6
3 48 הדר בן סימון 17
מעל גיל 34 (מאסטרס) 1 53 אריק קוגן 6
2 54 גיא בן דוד 13.4
3 51 רמי אלעד מיליס 16.6
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גיל 30 1 5 יובל מור יוסף 7
2 2 מיטל מיטלמן 9.7
3 3 מרינה צוקרפיין 16
גיל 30 עד 35 1 11 יוליה גוז 4.9
2 10 יוליה אבגן 10.6
3 12 אנסטסיה מגידוביץ' 15.3
מעל גיל 35 1 15 מאיה טסלר 10.7
2 18 אלינה רובינציק 11.3
3 14 דיאנה בן צבי 12
תת קטגוריה מקום מס׳ מתחרה שם המתחרה סה״כ ניקוד
עד גובה 1.78 מ' 1 59 מקס שבצנקו 6.6
2 55 אלמוג עזריאל 12.8
3 57 הדר נרקיס 16.6
מעל גובה 1.78 מ' 1 59 ליאור קוגן 6
2 61 דניאל רחמני 12
3 60 נחום בנילוב 18

הערה חשובה

בערב התחרות לאחר הזכיה נלקחה מכל מתחרה שניצח קטגוריה דגימת שתן. הדגימה תיבדק כדי לשלול שימוש בסמים אסורים.
במידה ותחזור תוצאה חיובית ישלל מהמתרה התואר שלו.