תוצאות

15.11.2018

להלן סיכום אליפות ישראל בפיתוח גוף טבעי מטעם איגוד WNBF  שנערכה ביום חמישי 15.11.2018:

  • בתחרות השתתפו כ-60 מתחרים ומתחרות ב-15 קטגוריות שונות והציגו את התוצאות שלהם בפני קהל של כ-600 אנשים.
  • המתחרים דורגו באופן נפרד בכל הקטגוריות ותתי הקטגוריות השונות.
  • בסוף התחרות נבחרו אלופי האלופים שהיו הטובים ביותר בכל קטגוריה.
  • פרס נוסף שחולק הינו פרס ה – Best Poser, בו זכה המתחרה שביצע את הרוטינה האישית המרשימה ביותר לפי הצבעת הקהל. 
  • בנוסף לתחרות פיתוח הגוף התקיימה גם תחרות השינוי הגדול, בה 5 מתחרים שעברו ירידה גדולה מאוד במשקל הציגו את השינוי שלהם וזכו בפרס לפי הצבעת הקהל.

שיטת הניקוד

  • 6 שופטים שפטו את הקטגוריות באופן אוטונומי ובלתי תלוי.
    במצב בו לשופט יש ניגוד אינטרסים בקטגוריה מסויימת (היכרות עם אחד המתחרים) הוא פסל את עצמו מלשפוט את הקטגוריה.
  • כל שופט מיקם את המתחרים בכל סבב ממקום ראשון עד לאחרון. לדגומא: אם בקטגוריה השתתפו 4 מתחרים ובקטגוריה יש 2 סבבים, השופט מיקם כל מתחרה ממקום ראשון עד למקום רביעי בכל סבב באופן נפרד.
  • לאחר מכן, חושב הסכום של הנקודות של כל מתחרה והמתחרה עם הניקוד הנמוך ביותר ניצח את הקטגוריה.
  • במצב בו היה שיוויון בין המתחרים, ההכרעה הועברה לשלב שובר שיוויון בו שני המתחרים הועלו לבמה זה לצד זה והשיוויון הוכרע בהצבעת השופטים.
  • חשוב לציין שגודל וחיטוב אינם הפקטור היחיד המרכיב את הניקוד והוא מורכב מכמה מרכיבים כמו: מסת שריר, חיטוב (יכול להוסיף או להוריד בהתאם לדגשי הקטגוריה), פרופורציה, פוזינג והצגה עצמית על הבמה.

רשימת הזוכים והזוכות בקטגוריות השונות

קטגוריה תת קטגוריה מקום מס' ושם המתחרה ניקוד הערות
פיתוח גוף (גברים) מעל משקל 73 ק"ג 1 (65) שי גוטרמן 10
2 (63) ליאור פנחסוב 21
3 (68) ג'ון משוויץ 27
פיתוח גוף (גברים) עד משקל 73 ק"ג 1 (66) שניר אזולאי 9
2 (64) נמרוד שוורצמן 18
3 (66) לירז פאר 27
קלאסיק פיזיק (גברים) מעל גובה 1.8 מ' 1 (59) ליאור קוגן 8
2 (61) אביהו בושרי 19
3 (60) לואי חלבי 21
קלאסיק פיזיק (גברים) עד גובה 1.8 מ' 1 (57) דניאל אטיאס 10
2 (58) יואל אלבו 21
3 (55) יקיר איצקוביץ' 30
מן פיזיק (גברים) מעל גיל 35 (מאסטרס) 1 (54) אריק קוגן 8 הוכרע בשובר שיוויון עם הצבעת שופטים 1-3
2 (50) אלי רבוח 10
3 (53) גרי רוייף 10
מן פיזיק (גברים) מעל גובה 1.85 מ' 1 (46) דניאל יטאח 14 הוכרע בשובר שיוויון עם הצבעת שופטים 2-4
2 (45) אופק זרמטי 14
3 (47) ג'ין ווקאה 15
מן פיזיק (גברים) גובה 1.8-1.85 מ' 1 (40) רועי זייגר 12
2 (42) ניק אוגאי 14
3 (43) אריאל בן עטר 22
מן פיזיק (גברים) גובה 1.75-1.8 מ' 1 (25) אליאור יצחק 14
2 (35) אליאס חוריה 15
3 (31) אחסאן והבה 19
מן פיזיק (גברים) עד גובה 1.75 מ' 1 (22) יחיאל חוברה 13
2 (24) בוריס בייני 22
3 (21) אלעד פורת 23
מן פיזיק (גברים) עד גיל 18 1 (17) עיד אדהם אוסאמא 7
2 (18) נועם מדר 14
3 (16) טל לגזיאל 21
פיט באדי (נשים) 1 (13) מעיין אליאסי 6 מקום שני ושלישי - שיוויון
2 (12) מיכל פבזנר 15
3 (11) טלי הירס 15
ביקיני (נשים) מעל גיל 30 1 (8) ולריה סקבורסב 9
2 (7) דיאנה בן צבי 21
3 (6) לנה גאורגייב 28
ביקיני (נשים) עד גיל 30 1 (3) ירדן עבדי צדק 14 הוכרע בשובר שיוויון עם הצבעת שופטים 1-4
2 (4) היילי בוני 14
3 (1) אושרית סוויסה 31
(2) נטע ורסנו 31
קטגוריה מקום מתחרה ניקוד הערות
פיתוח גוף (גברים) מעל משקל 73 ק"ג 1 (65) שי גוטרמן 10
2 (63) ליאור פנחסוב 21
3 (68) ג'ון משוויץ 27
פיתוח גוף (גברים) עד משקל 73 ק"ג 1 (66) שניר אזולאי 9
2 (64) נמרוד שוורצמן 18
3 (66) לירז פאר 27
קלאסיק פיזיק (גברים) מעל גובה 1.8 מ' 1 (59) ליאור קוגן 8
2 (61) אביהו בושרי 19
3 (60) לואי חלבי 21
קלאסיק פיזיק (גברים) עד גובה 1.8 מ' 1 (57) דניאל אטיאס 10
2 (58) יואל אלבו 21
3 (55) יקיר איצקוביץ' 30
מן פיזיק (גברים) מעל גיל 35 (מאסטרס) 1 (54) אריק קוגן 8 הוכרע בשובר שיוויון עם הצבעת שופטים 1-3
2 (50) אלי רבוח 10
3 (53) גרי רוייף 10
מן פיזיק (גברים) מעל גובה 1.85 מ' 1 (46) דניאל יטאח 14 הוכרע בשובר שיוויון עם הצבעת שופטים 2-4
2 (45) אופק זרמטי 14
3 (47) ג'ין ווקאה 15
מן פיזיק (גברים) גובה 1.8-1.85 מ' 1 (40) רועי זייגר 12
2 (42) ניק אוגאי 14
3 (43) אריאל בן עטר 22
מן פיזיק (גברים) גובה 1.75-1.8 מ' 1 (25) אליאור יצחק 14
2 (35) אליאס חוריה 15
3 (31) אחסאן והבה 19
מן פיזיק (גברים) עד גובה 1.75 מ' 1 (22) יחיאל חוברה 13
2 (24) בוריס בייני 22
3 (21) אלעד פורת 23
מן פיזיק (גברים) עד גיל 18 1 (17) עיד אדהם אוסאמא 7
2 (18) נועם מדר 14
3 (16) טל לגזיאל 21
פיט באדי (נשים) 1 (13) מעיין אליאסי 6 מקום שני ושלישי - שיוויון
2 (12) מיכל פבזנר 15
3 (11) טלי הירס 15
ביקיני (נשים) מעל גיל 30 1 (8) ולריה סקבורסב 9
2 (7) דיאנה בן צבי 21
3 (6) לנה גאורגייב 28
ביקיני (נשים) עד גיל 30 1 (3) ירדן עבדי צדק 14 הוכרע בשובר שיוויון עם הצבעת שופטים 1-4
2 (4) היילי בוני 14
3 (1) אושרית סוויסה 31
(2) נטע ורסנו 31

אלופי האלופים

  • אלופת האלופות בקטגוריית ביקיני (נשים) היא מתחרה מספר 3 ירדן עבדי צדק.
  • אלופת האלופות בקטגוריית פיט באדי (נשים) היא מתחרה מספר 13 מעיין אליאסי.
  • אלוף האלופים בקטגוריית מן פיזיק (גברים) הוא מתחרה מספר 40 רועי זייגר.
  • אלוף האלופים בקטגוריית קלאסיק פיזיק (גברים) הוא מתחרה מספר 57 דניאל אטיאס.
  • אלוף האלופים בקטגוריית פיתוח גוף (גברים) הוא מתחרה מספר 66 שניר אזולאי.

Best Poser

הזוכה בפרס ה – Best Poser לפי הצבעת הקהל היא מתחרה מספר 3 ירדן עבדי צדק עם 44% מהקולות.

השינוי הגדול

הזוכה בפרס השינוי הגדול ביותר לפי הצבעת הקהל הינו המתחרה דותן יניב כץ עם 30% מהקולות.

*הערה חשובה*

בערב התחרות לאחר הזכיה נלקחה מכל מתחרה שניצח קטגוריה דגימת שתן.
הדגימה תיבדק כדי לשלול שימוש בסמים אסורים.
במידה ותחזור תוצאה חיובית ישלל מהמתרה התואר שלו.

MG

 Website created by 

2019 © כל הזכויות שמורות ל – WNBF ISRAEL

×

עגלת קניות